Czas zacząć!

Witajcie na stronie Krainy Emocji! Jest to miejsce, gdzie każdy z Was będzie miał szansę poznać bliżej, to co jest nieodłączną częścią każdego z Nas – emocje, które są ściśle powiązane zarówno ze sferą poznawczą (czyli myślami), jak i behawioralną (z zachowaniem).

„Kraina Emocji” jest gabinetem psychologiczno-pedagogicznym, gdzie oferujemy pomoc oraz terapię. Do naszego gabinetu zapraszamy wszystkich – dzieci, nastolatków i dorosłych, którzy czują, że trudności,z którymi się borykają piętrzą się i mają poczucie, że nie radzą sobie. Oferujemy terapię indywidualną, jak i poradnictwo wychowawcze, które skierowane jest do rodziców, którzy chcą jak najlepiej realizować się w roli mamy czy też taty.

Ponadto oferujemy również zajęcia grupowe dla najmłodszych – SMYKO-MULTISENSORYKĘ – zajęcia, podczas których wykwalifikowany psycholog towarzyszy maluszkom i ich rodzicom w poznawaniu siedmiu zmysłów, w tym czucia mięśni głębokich. Wiedząc, że przewidywalność oraz rytuały przyczyniają się do budowania poczucia bezpieczeństwa u najmłodszych, zajęcia mają stały schemat, a różnią się sposobami pobudzania poszczególnych zmysłów. Jest to również czas, gdzie dzieci mogą swobodnie i bezpiecznie „ubrudzić się”, nie narażając rodziców na koszta związane z malowaniem ścian czy też remontem pokoju (lub mieszkania) 🙂

1 thought on “Czas zacząć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *